Fethiye Hisarönü

0
513
Fethiye Hisarönü

Fethiye Hisarönü, Fethiye’nin şirin turistik bölgelerinden bir tanesidir. İsmini bölgenin yüksek tepelerindeki tarihi surlardan diğer ismiyle hisarlardan almıştır. Hisarönü Fethiye’nin Ölüdeniz’den sonraki en canlı mekanlarından bir tanesidir. Gece hayatı olarak da Fethiye’deki en hareketli mekanlardan biri olan Hisarönü’nde yer alan Bar, Disco ve hatta Türkü barlarıyla her kesime hitap etmektedir.

Fethiye Hisaronu
Hisarönü Gece Hayatı

Özellikle İngiliz turistlerin yoğun olarak tercih ettiği Hisarönü’nde 3,4,5 yıldızlı oteller, apart oteller ve butik oteller yer almaktadır. Otellerde her şey dahil, yarım pansiyon konseptinde kalınabileceği gibi, sabah kahvaltı dahil olacak şekilde kalınabilmektedir.

Fethiye Hisarönü’ne Nasıl Gidilir?

Ulaşım olarak Fethiye merkez ile Ölüdeniz sahili arsında kalan Hisarönü, Fethiye’ye 5km, Ölüdeniz’e ise 3 km mesafededir. Tarihi Kaya köyüne de Hisarönü üzerinden ulaşım sağlanabilmektedir. Kaya köyü de aşağı yukarı 3 km mesafededir. Hisarönü’nden sabahları yada akşam gün batımından önce at turları ile Kaya köyüne turlar düzenlenmektedir.

Fethiye Hisaronu
Fethiye Kayaköyü
Fethiye Hisarönü Otelleri

Flora Palm Resort Hotel
Native Hotel
Green Forest Hotel
St.Nicholas Park Hotel
Green Anatolia Hotel
Golden Life Height Delux Suit Hotel
Ocean Blue High Class Hotel

Ölüdeniz Fethiye
Hisarönü’ne En Yakın Plajlar

Gemiler Plajı
Ölüdeniz Plajı
Çalış Plajı

Fethiye’de Gezilecek Yerler
Allhotelsinfethiye.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here