Fethiye’deki Eğlence Mekanları

0
1021
Fethiye’deki Eğlence Mekanları

Doğal güzellikleri kadar Fethiye eğlence mekanlarıyla da ünlü bir tatil merkezidir. Fethiye’deki eğlence mekanları içinde en öne çıkan mekanlar Hisarönü’nde yer almaktadır. Akşam havanın kararmasıyla Hisarönü caddesinde başlayan hareketlilik, sabah günün ışımasına kadar devam etmektedir. Aynı cadde üzerinde yer alan dükkanlar, gece kulüpleri ve barlar  farklı bir ahenk oluşturmaktadır. Genellikle İngiliz turistlerin yoğun bir şekilde tercih ettiği Hisarönü lokasyonu gerek tarihi, doğal konumu gerekse hareketli gece hayatıyla yerli yabancı tüm turistlerin cazibe merkezi olmaktadır.

Hisaronu Fethiye
Fethiye’deki Eğlence Mekanları
Hisarönü’nde Yer Alan Eğlence Mekanları

Timeout Club-Hisaronu
Zombie Club Bar-Hisaronu
Barrumba Club-Hisaronu
Grand Boozey Club-Hisaronu
Revolution Club-Hisarönü

Ölüdeniz’de Yer Alan Eğlence Mekanları

Ölüdeniz’de eğlence mekanları ve barlar yönünden Hisarönü’nü aratmayacak şekilde zengin bir turizm merkezidir. Ayrıca turistik, hediyelik eşyalar alabileceğiniz bir çok dükkan ve marketi de Ölüdeniz’de bulabilirsiniz. Yapacağınız tekne turu ve Babadağ’dan paraşütle atlamak için  için acentalardan bilet alabilirsiniz.

Ölüdeniz Fethiye
Fethiye’deki Eğlence Mekanları

Buzz Bar-Ölüdeniz
Crouses Club Bar-Ölüdeniz
Harrys coctail Bar-Oludeniz

Fethiye Paspatur Gece Hayatı

Fethiye Paspatur, Fethiye limanının yakınında, Ölüdeniz ve Hisaronun’deki eğlence merkezlerini aratmayacak kadar renkli ve eğlenceli mekanlardan bir tanesidir. Paspatur’un bir yanında yabancı turistlere yönelik gece kulüpleri yer alırken diğer yanda canlı müzik yapan türkü barları görmek mümkündür.

Paspatur’da Yer Alan Eğlence Mekanları

Deep Blue Bar-Paspatur
Kum Saati Bar-Paspatur
Car Cemetery Bar-Paspatur
Elma Music-Dance

Fethiye’de Gezilecek Yerler
Allhotelsinfethiye.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here