Fethiye’ye Nasıl Gidilir?

0
1219

Fethiye’ye Nasıl Gidilir?

Ankara’dan Fethiye’ye nasıl gidilir?

Ankara'dan Fethiye'ye nasıl gidilir

Ankara-Sivrihisar Kavşağı-Afyon-Burdur-Fethiye

Güzergahını takip ederek rahat bir şekilde Fethiye’ye ulaşabilirsiniz. Bu arada Ankara’dan sabahın erken saatlerinde kahvaltı yapmadan çıktıysanız, Temelli’ye gelmeden yol üzerinde hemen sağ tarafta yer alan Simit Dünyasından sıcak simit ve çay alarak bir sonraki yemek molanıza kadar sizi idare edecek atıştırmalıklarınızı sağlayabilirisiniz.

Öğlen yemeği için size iki alternatif tavsiye edebilirim. Bir tanesi, Burdur’a kadar idare edemeyiz diyorsanız, Afyon’daki Özdilek yada İkbal tesislerinde mola verip WC ve yemek ihtiyaçlarınızı karşılamak. Tavsiye edeceğim ikinci alternatif ise Burdur merkeze girip, Toros Aile Lokantasında Burdur şiş köftesi yemek olacaktır.

Hatta toroslarda yetiştirilmiş oğlak etinin tadına bakmak istiyorum diyorsanız size diğer bir tavsiyem ise yine güzergahınız üzerindeki Söğüt ilçesinde oğlak tandır yada oğlak saç tava yemeniz olacaktır.

Şimdiden afiyet olsun.

Ankara Fethiye arası kaç km.dir?

Ankara Fethiye arası 640 km. uzaklıktadır. Bu mesafe de yaklaşık olarak (8 saat + verilen mola saati süresi) alınmaktadır. (Yasal hız limitleri ile)

İstanbul’dan Fethiye’ye nasıl gidilir?
istanbuldan nasıl gidilir
istanbuldan nasıl gidilir

1.Alternatif

İstanbul-İzmit-Sakarya-Bilecik-Kütahya-Afyon-Burdur-Fethiye

2.Alternatif

İstanbul-İzmit-Bursa-Balıkesir-Akhisar-Denizli-Fethiye

İstanbul Fethiye arası kaç km.dir?

1.Alternatif 800 km.dir (10 saat)

2.Alternatif 796 km.dir (12 saat)

DİĞER LİNKLER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here