Fethiye Tekne Turları

Fethiye Ölüdeniz Tekne Turları

0
1954
Ölüdeniz Tekne Turları

Ölüdeniz tekne turları için ilk kalkış noktası Ölüdeniz Kumburun sahilidir. Turlar sabah saat 10’da başlayıp akşam üzeri saat 18’e kadar sürmektedir. Tur teknesi olarak 60-70 kişilik küçük, çift katlı tekneleri seçmek sakinliği seven tatilciler için iyi olacaktır. Günlük tekne turlarında öğle yemeği servisi de verilmektedir. Öğle yemeği menüsünde tavuk/balık, pilav, salata ikram edilmektedir. Öğle yemeği ücreti tur için ödenen ücrete dahil olup içecek servisi extra olarak ücretlendirilmektedir.

Ölüdeniz Tekne Turu Rotası

Ölüdeniz’in mavi sularından hareket eden tekne, ilk önce Mavi  Mağara sonra Kelebekler  Vadisi, Akvaryum  Koyu, St.Nicholas  Adası, Deve Plajı ve  Soğuk Su, Gemiler Plajına uğrayıp mola vermektedir.

Ölüdeniz tekne turları
Ölüdeniz tekne turları
Fethiye 12 Adalar Tekne Turu

12 adalar tekne turlarının ilk kalkış noktası Fethiye limanı olup, Tur sabah 10:30′ da başlayıp, akşam 18:00′ da sona ermektedir. Ölüdeniz tekne turunda olduğu gibi öğle yemeği tur için ödenen ücrete dahil olup içecekler için extra ödeme istenmektedir. Tekne turlarına katılmayı düşünüyorsak bir gün öncesinden rezervasyon yaptırmakta fayda vardır.

Ölüdeniz tekne turları
Ölüdeniz tekne turları
12 Adalar Tekne Turu Rotası

Fethiye körfezinin birbirinden güzel koylarını ve adalarını içeren Tekne Turunun başlıca durakları Yassıca Adaları, Kızıl Ada, Tersane Adası, Bedri Rahmi Koyu, Klopatra Hamamı, ve Samanlık koyudur.

Ölüdeniz tekne turları
Ölüdeniz tekne turları
DİĞER LİNKLER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here